Basketbalový tým U12 bojoval na národním finále

u12-nf HRADEC KRÁLOVÉ  / Jičín  –  V  posledním dubnovém víkendu se naše hráčky U12 zúčastnily Národního finále v Hradci Králové. V základní skupině byly soupeřky z  BŠ Tygři Praha a Strakonice. S vítězem pražské oblasti odehrály dívky pěkný zápas a s výsledkem 50:71 si ostudu rozhodně neudělaly. Druhé utkání se Strakonicemi bylo vyrovnané do poslední čtvrtiny, kde se štěstí přiklonilo k soupeři a konečný výsledek 38:46 holky odsunul do bojů o 9. místo. Tam jim byla soupeřem Ostrava, se kterou sehrály výborné utkání a bojovaly na hranicích svých možností. Holky chtěly opravdu moc vyhrát a konečný výsledek 46:50 je stál nejednu slzičku. Boj o 11. místo svedl Jičín s Prostějovem. Ten se nakonec podařilo vyhrát 67:27.

Hodnocení: Na mistrovství jsme si zahrály s týmy, které byly většinou výškově a fyzicky lépe vybavené a také jejich agresivní hra nám vesměs dělala potíže. Myslím, že každá hráčka se však tímto zase o kousek posunula dopředu a každý z odehraných zápasů nám hodně pomůže do budoucna.

Sestava Jičína: Kačka Tauchmanová (42b), Áďa Stindlová (26b), Štěpka Láníková (21b), Eliška Cvrčková (21b), Lucka Všetečková (17b), Denča Ježková (15b), Natka Flaxová (14b), Verča Hanyšová (12b), Áďa Folprechtová (10b), Nikča Chmelíková (6b), Terka Zahradníková (5b), Lucka Zachovalová (4b), Áďa Měšťanová (4b), Bára Hlaváčková (2b), Andrejka Matoušová (2b) a z lavičky fandila zraněná Kačka Lhotáková, trenér Milan Cvrček, asistrent Pavel Stindl

Moc díky rodičům za podporu a fandění!

Trenér  Milan Cvrček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *