Březnová nabídka Kapičky otevírá dveře dalším členům týmu

titulka JIČÍN  –   Mateřské centrum  Kapička v Jičíně zve  na  březnový program. Na nejbližší termín, pondělí 4. října mohou od 11.15 hodin dopoledne přijít další zájemci o  činnost centra. Pokud  se chcete  stát  součástí  týmu nebo máte nápady na program, přijďte.   Ve středu  6. března od 17.30 hodin se  uskuteční  tvořivá  dílna s  Andreou s worshopem pro dospělé na výrobu hraček  Plstěné rybky s prutem. Další březnovou programovou nabídku připojujeme. 

Ve čtvrtek 7. března od 16 hodin se uskuteční setkání s psycholožkou Ivanou Krabcovou z PPP v Jičíně s rozborem  základních znaků školní zralosti – tělesné, duševní, sociální a mnohé další.  Přihlašujte se, prosím.  Hlídání dětí  je  zajištěno.

Čt 7.3.  15:30   Trénink  paměti – kurz  – Práce s technikami tréninku paměti – pětidílný praktický kurz – Přihlašujte se, prosím. Hlídání dětí zajištěno.

Čt 7.3. 15:30  Kontaktní rodiče – Je vám blízká filozofie “nevýchovy“? Nabízíme inspirativní setkání pro rodiče s dětmi.

Út 19.3.  16:30 Polohování a manipulace s novorozenci. Praktické ukázky a doporučení zacházení s miminkem, lektorka Jana Lachmanová –Přihlašujte se, prosím.

St 20.3.  16:00  4 uší v komunikaci  aneb  jak naslouchat a mluvit, tak abychom se domluvili  lektorka Andrea Karásková
Přihlašujte se, prosím.  Hlídání dětí zajištěno.

Čt 21.3.  18:30 Tvořivý večer s Lenkou:  Suché plstění vlny jehlou – výroba panenky, víly nebo andílka  Přihlašujte se, prosím.

St 27.3.  16:00 Předporodní příprava na kojení – seminář  s  praktickými ukázkami a nácvikem pro rodiče i budoucí rodiče s porodní asistentkou a laktační poradkyní Renatou Dudkovou  Přihlašujte se, prosím.

Čt 28.3.  18:00 Ženský kruh sdílení  –  Setkání žen všech věkových kategorií

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *