Chlapec na koloběžce skončil pod autem. Policisté hledají svědky

JIČÍNSKO –  Policisté z  Jičína hledají  svědky  nehody,  ke které došlo v pondělí  7. června,  krátce po 16 hodině v ulici Pod Koželuhy  v Jičíně. 

DN Jičín ze dne 07. 06. 2021

Padesátiletý řidič v uvedenou dobu vyjížděl s vozem  Mazda 5 ze dvora domu čp. 70. Při přejíždění chodníku na silnici pravděpodobně přehlédl z levé strany na koloběžce jedoucího dvanáctiletého chlapce. Ten měl jet po chodníku ve směru od ulice Přátelství k ulici 17. listopadu. Nezletilý hoch při pokusu seskočit z koloběžky upadl tak nešťastně, že jeho nohy zůstaly zaklíněné pod přední částí auta. Utrpěl lehké zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice k lékařskému ošetření. Alkohol policisté u řidiče vyloučili dechovou zkouškou. Celková škoda na koloběžce je předběžně vyčíslena na částku jeden tisíc korun.

V souvislosti s probíhajícím šetřením a na základě dosavadních výsledků se policisté obrací na případné svědky, kteří se v uvedenou dobu pohybovali poblíž místa nehody. Svým svědectvím můžete významnou měrou přispět k řádnému objasnění celé události.

Jakékoliv informace sdělte prosím přímo jičínským dopravním policistům na telefonní číslo 974 533 250.  Děkujeme Vám.

nprap. Aleš Brendl
12. července 2021

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *