Dozvíte se, jaká je strategie pro budoucnost města Jičína

imgp5308 JIČÍN  –   Veřejná  prezentace  Strategického plánu města  Jičína  se uskuteční  21. ledna  od 16 hodin v Porotním sále Valdštejnského zámku.  Zpracování  Strategického plánu začalo  na podzim 2017.  Po celý loňský  rok se odborníci z firmy DHV Haskoning DHV Czech Republic  ptali  Jičínských na jejich město.  Byl zadán dotazník, diskutovalo se v pracovních skupinách a výsledkem je komplexní,  120 stránkový dokument, který přináší jedinečné poznatky o jičínské budoucnosti.  Při  prezentaci bude  prostor pro vaše  další názory.

V první etapě se uskutečnila hloubková analýza současného stavu města. Občané a firmy vyplňovali dotazník, v nichž prezentovali své názory na Jičín.  Pak  vznikly pracovní skupiny. Každá z nich se zabývala specifickou agendou ze života města. Vznikla tedy skupina zaměřená na životní prostředí a infrastrukturu, další se zaobírala správou města, třetí kvalitou života a čtvrtá ekonomikou a cestovním ruchem. Tato témata jsou sama o sobě velmi široká, proto byl ve všech pracovních skupinách zpracován takzvaný skelet, který dané téma dál rozčleňuje.

Strategický plán je veřejně přístupný dokument. Můžete si ho stáhnout na webu: https://mujicin.cz/strategicky-plan-2017/ds-29452/p1=58552

(jj a red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *