Fotbalové jaro začalo i pro žáky Robous

titulka ROBOUSY  –   Zimní přestávka skončila. Žáci  Robous ji vyplnili nejen tréninky, ale i halovým turnajem a přátelským zápasem proti Jičínu. V neděli 7. dubna už přivítali na svém hřišti poslední tým soutěže – Jičíněves.

7.4.2019: Robousy – Jičíněves 5:0 (2:0)   Góly Robous: Čech 3, Jína 1, Kropáček 1.

V šesté minutě načal soupeře Jan Čech 1:0.  Ještě v prvním poločase přidal i druhý gól a na přestávku se šlo za stavu 2:0 pro domácí. V druhém dějství se prosadil z velkého úhlu a svůj hattrick zkompletoval Jan Čech 3:0. Po hodině hry navýšil skóre Matěj Jína 4:0. Gólově uzavřel výsledek Šimon Kropáček 5:0. Jičíněves byla bezzubá a kluci jí uštědřili „bůra“. Výsledné skóre mohlo být ale daleko vyšší, jenže efektivita Robous nebyla v neděli úplně nej !  Robousy si vzaly zpět čtvrté místo tabulky, když přeskočily o dva body Chomutice, které ale mají zápas k dobru. Další match čeká žáky Robous  21. dubna na hřišti vedoucího Kopidlna.

(mč)

Zápasy 11. kola okresního přeboru žáků:

Milíčeves – Libáň 0:17 (0:9) Smetana 4, Rulc 3, Bobek 3, Egrt 2, Kouřil 2, Horák 2, Zadina,

Kopidlno – Chomutice 6:3 (3:1) Bernard 3, Zikmund, Machačný, Šádek – Mišči 3,

Robousy – Jičíněves 5:0 (2:0) Čech 3, Jína, Kropáček.