Jak probudit jaro s MC Kapička

jaro JIČÍN  – Mateřské centrum Kapička připravilo jarní hru, venkovní bojovku pro celou rodinu  a  jen pro odvážné. Pokračuje do 31. března  s tímto  poselstvím:  Až donedávna v přírodě vše fungovalo tak, jak mělo. Pak se ale stala ta hrozná věc, kdy uražená víla Zima poslala Jaro k ledu… Hledáme kurážné kluky a holky (v doprovodu ještě kurážnějších rodičů), kteří se nebojí bláta, vody a dobrodružství, aby nám pomohli zahnat Zimu a zachránit Jaro. Cítíte se na to? Podrobnosti najdete na stránkách MC Kapička.

dost Z dalšího programu centra připomínáme:  JAK SE DOSTAT Z NEPOHODY?  Nedávno mi dorazila SMS od kamarádky: „Je to masakr. Jsem teď učitelka, uklízečka, kuchařka a včera už jsem se málem zhroutila.“   Zažíváte poslední dobou také těžké období? Mělo to být na chvíli, ale už to trvá přes rok. Dnešní doba je na psychiku opravdu náročná. Mnohé z nás svírá strach, nejistota, vyčerpání, ztráta chuti do života.  Zapracujte společně s psychoterapeutem Martinem Kracíkem na posílení své odolnosti. Zveme vás na setkání v rámci malých skupin, kde budete mít prostor klást dotazy, sdílet své obavy, inspirovat se a dozvídat se tipy, jak se s nepříznivou situací, pocity či problémy vyrovnat.   Online povídání s psychologem M. Kracíkem v úterý 30. března od 16 hodin.  Přihlásit se můžete na stránkách MC Kapička. 

Děje se průběžně v pandemickém čase:  Vzhledem ke karanténním opatřením není moc příležitostí, kam s dětmi vyrazit. Nemůžeme Kapičku otevřít pro skupiny, ale nabízíme zázemí alespoň pro drobné rozptýlení. Půjčte si hernu pro sebe, abyste se doma nezbláznili !  Po dohodě si ji můžete zapůjčit kdykoliv, vstupné je dobrovolné.  K doptání na stránkách MC Kapička.

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *