Jičínská nemocnice má nového náměstka prevence

centrum JIČÍN   –   Novým náměstkem léčebně preventivní péče v Oblastní nemocnici v Jičíně je od začátku dubna  MUDr. Daniel Malý, lékař chirurgického týmu jičínské nemocnice. Po ročním působení na tomto postu končí primář MUDr. Lubomír Voltr.   „Primář Voltr se ujal funkce od března 2020 a  už od začátku avizoval, že jeho působení na tomto postu bude dočasné. Pan primář jednoznačně pozitivním způsobem přispěl ke zdárnému řešení covidové problematiky v naší nemocnici, metodicky vedl covidový tým a  významně  pomohl při organizaci a vzniku vakcinačního centra. Chtěl bych proto i touto formou panu primáři poděkovat za aktivity, které i nad rámec svých povinností vykonával. Současně vkládám naděje do MUDr. Malého, který bude v této práci pokračovat,“ uvedl ke změně ve vedení jičínské nemocnice předseda správní rady nemocnice Ing. Tomáš Sláma.

„Všichni za sebou máme náročné období. Teď,  když se covidová situace nejen v naší nemocnici začíná zlepšovat, myslím, že nastal ten správný okamžik na změnu ve funkci léčebného náměstka. Osobně se těším, že až nám to situace dovolí, budeme moci naplno obnovit operativu a provoz na gynekologii a já se budu moci zase  plně věnovat své funkci primáře Gynekologicko-porodnického oddělení,“ dodal doktor Lubomír Voltr.

„Věřím, že v následujících měsících se naše nemocnice bude moci postupně vracet ke svému běžnému provozu. V souvislosti s tím nás čeká hodně práce. V první řadě je potřeba opět obnovit plánované operace pro pacienty, kteří na ně čekají. Budeme se ale věnovat také oblasti vzdělávání lékařů a v neposlední řadě i stavebnímu rozvoji nemocnice,“ naznačil své plány na následující období nový náměstek léčebné preventivní péče MUDr. Daniel Malý.

L. Chytilová, mluvčí  Zdravotnického holdingu  Královéhradeckého kraje a.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *