Jinčí čin zve ke spolupráci. Letos ve znamení štěstí, nádraží a psychoterapie

imgp5614 JIČÍN –    Kdy jste byli nejšťastnější? Jaké je vaše jídlo štěstí? A jaký má štěstí zvuk? Otázky nejsou čistě nahodilé:  ústředním tématem letošního šestého ročníku kulturně – vzdělávacího festivalu Jinčí čin totiž  bude ŠTĚSTÍ!  Program pro rok 2021 se už chystá.  Pokud to situace dovolí, festival se poprvé uskuteční  v novém termínu, v polovině prázdnin, mezi 4. a 7. srpnem. Stejně jako v minulých ročnících  umožní navštívit neobvyklé, ale o to zajímavější prostory:  letos to bude objekt bývalého nákladového nádraží naproti vlakovému nádraží.

Diskuze s odborníky z oboru psychologie, filozofie i mnohých dalších, autorská čtení, koncerty nebo filmové projekce vám umožní promyslet i prožít téma štěstí ze všech možných stran. Novinkou je výstavní projekt, kdy  budete moct  navštívit Pokoje štěstí, které speciálně pro prostory nákladového nádraží připraví výtvarní umělci.  Jinčí čin opět vzniká tak, aby si v jeho programu něco našli návštěvníci všech věkových skupin.  Tak, aby byl přístupný každému, protože  velká část programu  bude  věnovaná (i) dětem. A vstupné bude dobrovolné!

Navíc vás letos moc prosíme o pomoc: máte zkušenosti s psychoterapií? Změnila vám taková zkušenost život k lepšímu nebo jste to po otřesném zážitku docházení na psychoterapii vzdali? Podělte se o to s námi. Své zážitky můžete sepsat, namluvit  nebo  jakkoli jinak zaznamenat a zaslat nám je na e-mail. My je pak – samozřejmě úplně anonymizované – načteme a budou součástí programu festivalu. Stejně tak se nám můžete ozvat, pokud vás téma štěstí zajímá a chtěli byste se zapojit do příprav festivalu, nebo pokud máte k festivalu jakékoli připomínky či podněty. Na vaše zprávy se budeme těšit na jincicin@gmail.com!

Více informací najdete na stránkách www.jincicin.cz, na facebooku a instagramu.

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *