Mladí judisté z Jičína mají kompletní medailovou sbírku

titulka JIČÍN –  Na Velké ceně Hradce Králové se ve sportovní hale v Třebši  v kategorii mláďat, mladších a starších žáků a žákyň představilo na tatami 367 mladých judistů z České republiky. „Ze čtyř jičínských nadějí se nejvíce dařilo v kategorii starších žáků plus 73 kilogramů Tomáši Kulhánkovi, který podal velmi dobrý výkon, ve všech svých utkáních zvítězil před časovým limitem a vybojoval zlatou medaili. Stříbrnou medaili získal v kategorii starších žáků do 42 kilogramů Zdeněk Venclů. Ve finále nestačil pouze na zkušenějšího Szatmariho ze Sokola Hradec Králové, kterému po velkém boji podlehl. Kompletní medailovou sbírku završili ziskem bronzu v kategorii starších žáků do 60 kilogramů Ondřej Lukáš a v kategorii mláďat do 32 kilogramů Kateřina Kratochvílová. Ondra i Káťa ve svých utkáních 3 krát  zvítězili, podlehli až pozdějším vítězům a zaslouženě získali bronzovou medaili,“ zrekapituloval místopředseda SKP Judo Jičín Milan Letošník.