Motorkáři se mohou přihlásit na společnou jízdu

ilustr I v Královéhradeckém kraji vyrazí policejní motorkáři s dalšími vyznavači jedné stopy na společnou jízdu a zahájí tak letošní sezónu. Preventivní projekt „Začněme spolu aneb kolama dolů“ se  tam uskuteční  v sobotu 5. května 2018. Veškeré podrobnosti (start, cíl, trasa, časy a podobně) se dozvíte na: http://www.policie.cz/clanek/krajske-reditelstvi-policie-khk-informace-zacneme-spolu-aneb-kolama-dolu.aspx Na jednotlivé jízdy se můžou účastníci hlásit prostřednictvím formuláře, který je na zmíněném odkazu.

Pokud jste i vy motorkářem, neváhejte se do výše uvedené akce přihlásit. Ředitel Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje plk. JUDr. David FULKA a další policisté nejen z MOTOTEAMU se těší na společnou vyjížďku a setkání na polygonu v podobě uvolněné atmosféry v rámci tohoto preventivního projektu, který se podle slov ředitele služby dopravní policie plk. Ing. Tomáše LERCHA  stane každoroční jarní tradicí.

Pokud nejste vyznavačem jedné stopy, rád vás pozvu na polygon v Hradci Králové S – DRIVE, kde od cca 12:00 hodin bude k vidění, natáčení či prožití  spousta zajímavých věcí – není tedy podmínkou jízda z Deštného.

vrchní komisař

mjr. Bc. Jan Čížkovský 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *