Na domácím hřišti se fotbalistům z Robous dařilo

img_20170611_115450-3 ROBOUSY / Sobotka / Valdice –  V neděli 11. června  se odehrály závěrečné boje o umístění. Na domácím hřišti si žáci Robous s přehledem poradili se Sobotkou i Valdicemi a obsadili sedmou příčku tabulky.

1. zápas: Robousy – Sobotka 8:0 (6:0)

Góly Robous: Žďárský 2, Kropáček 2, Kazda 2, Čech 1, Arletová 1.

2. zápas: Sobotka – Valdice 0:4 (0:4)

3. zápas: Robousy – Valdice 2:0 (1:0)

Góly Robous: Kropáček 1, Hanuš 1.

V obou zápasech si žáci Robous počínali lépe než jejich soupeři. Sobotka může být ráda za milosrdných 8:0. Po týdnu si přišel zahrát opět za žáky z přípravky Jakub Kazda a hned se proti Sobotce dvakrát  zapsal mezi úspěšné střelce ! Ve své letošní premiéře se prosadila také Bára Arletová !!! Tým Valdic byl o něco lepší než Sobotka, ale na kluky „a děvče“ z Robous to nestačilo. Po výsledku 2:0 Robousy opanovaly závěrečný turnaj o umístění a zaslouženě udržely sedmou příčku tabulky okresního přeboru. Kluci se od loňského roku zlepšili a už teď se těší na další sezónu. Kluci, děvče a trenéři  – děkujeme !!!

Za 14 dní čeká Robousy turnaj v Milíčevsi, která se stala letošním mistrem okresního přeboru. Shrnutí sezóny a podrobné hráčské statistiky týmu Robous budou v dohledné době následovat. (mč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *