Na křižovatce přehlédl BMW. Škoda za 115 tisíc

dnjc534_15_14 SOBOTECKO – V sobotu 7. listopadu ráno jel osmačtyřicetiletý řidič  Fordem Fiesta ve směru od Sobotky na Mladou Boleslav. Na křižovatce odbočoval vpravo a přitom zřejmě přehlédl vůz BMW, který jel po hlavní silnici od Jičína na Mladou Boleslav a střetl se s ním. Při nehodě byl lehce zraněn řidič fiesty. Alkohol u řidičů vyloučila dechová zkouška, celková škoda byla vyčíslena na 115 tisíc korun.

HOŘICE – V přesně nezjištěné době od čtvrtka 5. listopadu do neděle 8. listopadu vnikl zloděj  v Hořicích na soukromý pozemek, kde se vloupal do rodinného domu. Uvnitř vše prohledal, věci ze skříní vyházel na zem, ale nic neodcizil. I tak svým jednáním způsobil škodu ve výši 200 korun. Případ šetří hořičtí policisté jako přečin pokusu krádeže, za což pachateli hrozí až dva roky vězení.

JIČÍN – V noci na pátek 6. listopadu poškodil neznámý pachatel v Jičíně osobní vůz Volkswagen Golf Variant, který byl zaparkovaný před jedním z domů v ulici Kosmonautů. Vandal poleptal lak na přední kapotě, masce a předním nárazníku neznámou bílou tekutinou. Majitel vyčíslil škodu na 9 tisíc korun. Po pachateli, který za přečin poškození cizí věci může zůstat až rok za mřížemi, pátrají jičínští policisté.

por. Hana Klečalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *