Návrat do práce, výměnný bazar i čarohrátky. Kapičkové příležitosti v dubnu

zamestnani JIČÍN  –  Nejbližší  program  v Rodinném centru Kapička, který by vás mohl zajímat, bude už zítra, ve čtvrtek 21. dubna. Dopoledne od 10 hodin to bude povídání s pracovníky Úřadu práce v Jičíně na téma  „Návrat do zaměstnání  aneb jak napsat dobře životopis“. Motivační beseda pro ženy před nástupem do zavislost zaměstnání  nabídne i  tipy jak hledat práci, základy práva a legislativy, udržitelnost na trhu práce, rozpoznání kompetencí získaných při mateřské dovolené. Od 16 hodin se pak od Lenky Sofie Smolíkové dozvíte Co bere a přináší závislost ve vztahu, ať už partnerském nebo pracovním. Ale také závislost  na situaci, na místě, na věcech… Seminář bude o rizicích závislostí, vlivech na naše životy, o přínosech a o práci s nimi.

swapp V pátek 22. dubna od 14 do 16 hodin se  uskuteční SWAP- bezpeněžní výměnný bazárek skoro všeho.  Vstupné je dobrovolné (doporučeno 50 korun). Zaměřený bude hlavně na dámské a dětské oblečení a hračky. Prosíme, přinášejte jen zachovalé a použitelné věci v množství maximálně jedna taška na osobu. Odnášet si můžete věci v takovém množství, které upotřebíte a budou sloužit vám a vašim blízkým (tj. ne na přeprodej). Věci, které nenajdou nového majitele, budou darovány do místních charitativních organizací (např. Azylový dům v Jičíně).
Tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Děkujeme, že v tom jedete s námi!

trh-prace Máte obavy z návratu do zaměstnání? Hledáte své první zaměstnání? Máte malé pracovní zkušenosti? Pro odpovědi si můžete přijít ve středu 27. dubna v půl desáté dopoledne. Vstup je zdarma, hlídání dětí po dobu setkání s názvem Lepší šance pro trh práce je v Kapičce zajištěno.

V pátek 30. dubna  začne program pro celou rodinu „Čarohrátky v Kapičce“. „Po 325 letech se opět chystá velký čarodějnický slet, slavnost plná čar a kouzel. Účastnit se mohou však jen opravdoví čarodějové a čarodějky! Kluci a holky, kteří se jimi chtějí teprve stát, budou muset vykonat náročnou zkoušku odvahy a čarodějných dovedností!“

Čarodějné tvořivé odpoledne pro děti všeho věku začne v 16 hodin. Podrobnosti najdete na www.rckapicka.cz

V květnu můžete začít Férovou snídani :

fare

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *