Návštěva jičínské knihovny vám udělá radost i v lednu

jindriska JIČÍN  –   Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně poslala první letošní nabídku  na leden roku 2020. Její součástí bude i třídenní  pasování prvňáčků na čtenáře.  „Chci také návštěvníky upozornit, že registrační poplatek už nevybíráme na kalendářní rok, ale na běžný rok  – na 12 měsíců.  To znamená, pokud si  zaplatili například  vloni v únoru, budou platit zase v únoru. Tento systém plateb jsme zavedli už  vloni, abychom  zabránili někdy nespravedlivému kratšímu období registrace,“ dodala k lednovému programu ředitelka jičínské knihovny Jana Benešová. V Galerii radosti si do 30. ledna  můžete prohlédnout výstavu Muzea přírody Českého ráje.   V Galerii Free Time vystavují  zátiší a další  práce žáci  ZUŠ Jičín.  V Galerii Václava Čtvrtka najdete soutěžní práce na téma  “ Nejstarší knížka v mé knihovně“.   Další program:

Čtvrtek 9. 1. od 15 hodin :  SLUNCE SVÍTÍ NA KAŽDÉHO Povídání o cestě životem za zdravím s jičínským masérem a terapeutem  Petrem Švecem.

Pátek 10., 17. a 24. 1. od 9.30 hodin NEBOJME SE PROMLUVIT Improvizace jako životní princip.  Seminář s Ladislavou Dlouhou.

Pátek 10. 1. od 18 hodin : JAK JE DŮLEŽITÉ SE NEBÁT A UČINIT ROZHODNUTÍ Přednáška Pavly Vondruškové

Středa 15. 1. od 18 hodin :   PŘEKONÁNÍ KANÁLU LA MANCHE O svém splněném snu vypráví jičínský plavec Michal Slanina.

Středa 15.1. od 14 hodin:  ANGLIČTINA VE FREE TIME – anglický konverzační klub s rodilou mluvčí pro děti 11 – 18 let. Délka 30 minut, vstup volný.

Úterý 21. 1. od 14 hodin : OBRAZ. VLASTNÍ KOLÁŽ Kreativní setkání na pobočce. Příspěvek na materiál 20 korun.

Středa 22. 1. od 18 hodin: MULAJ Představení knihy a autorské čtení Tomáše Sedláka doplněné hudbou.

Úterý 28. 1., středa 29. 1. a čtvrtek 30. 1. dopoledne : PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ NA ČTENÁŘE

 

Pátek 31. 1. od 10 hodin:  VYROB SI ZÁLOŽKU  Prázdninové kreativní setkání v dětském oddělení. Příspěvek na materiál 20 korun.

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *