Nejmladší jičínští judisté zabodovali na Velké ceně

dscn6167 ČESKÁ SKALICE /  Jičín  –    Jičínští žáčci se  v sobotu zúčastnili Velké ceny České Skalice v kategoriích U9, U11, U13 a U15. V nejmladší věkové kategorii U9 do 31,2 kg  se na tatami představil Miroslav Kratochvíl. Mirek ve všech svých utkáních zvítězil a zaslouženě získal zlatou medaili.  V kategorii U11  do  30,3 kg se  z  jičínských nadějí nejvíce dařilo Janu Egrtovi, který všechny své soupeře porazil před časovým limitem a také získal zlato. Na stříbrném stupínku do 29,8 kg se umístil Štěpán Lánský, bronzové medaile získali do 32 kg Darina Jirásková a do 39,9 kg Jiří Mojžíš. Pátá místa vybojovali Matěj Dolanský do 32 kg Matěj Dolanský a do 34,7 kg Matyáš Horčičko a Kryštof Neuwirth.

V kategorii U13 do 30 kg se nejvíc dařilo Františku Ptáčkovi, který zvítězil. V kategorii do 38 kg obsadil 7. místo Vojta Ježek, stejně jako Kateřina Kratochvílová do 36 kg. 9. místo  do 38 kg  vybojoval  Zdeněk Šimon. V kategorii U15 do 42 kg s přehledem zvítězil František Egrt, Martin Ptáček v kategorii do 46 kg obsadil 7. místo.

(ml)

2 komentáře u „Nejmladší jičínští judisté zabodovali na Velké ceně

 1. Eda Vesely

  Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy bude vystaven na zprávách Můj první obchod . Děkuji, přeji hezký den Eduard Veselý ( prodejce v obchodu)

  1. VaW Autor příspěvku

   Ahoj Edo,
   první obchod Tvůj a kluků jsem natáčela pro Český rozhlas Hradec Králové. Je zařazený ve vysílacím programu – a čekám, až mi editor napíše termín, pak Ti dám vědět. Pokud bys v té době byl ve škole, pošlu Ti zvuk na email rodičů. Na web DZ bychom ale pak mohli dát článek, ale to si Vás ještě musíme přijít vyfotografovat. Za DZ Vlaďka Wildová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *