(Ne)stíhačka dnešní doby ve Valdštejnské lodžii v podání Vypravěček

vypravecky Valdštejnská lodžie  / Jičínsko  –   Zvolnila vás karanténa nebo se za něčím stále honíte i teď? A jak dlouho vám případné zvolnění vydrží?   Příčiny a následky spěchu, a také  nové  možnosti  v humorném podání,  to přináší  pořad  3. července od 20 hodin ve Valdštejnské lodžii,  kde se společně s originálním triem Vypravěčky, hudbou a mluveným slovem pobavíte a možná dojdete k úlevnému prozření.  “Že to nejde v dnešní době jinak? Tak to bychom se na to podívaly!“ říká průvodkyně večerem s názvem „(Ne)stíhačka dnešní doby“,  spisovatelka Magda Křepelková. S houslistkou Jitkou Břízovou a s kytaristkou a zpěvačkou Jitkou Punčochářovou ji  spojuje láska k hudbě a mluvenému slovu, které s humorem přináší úlevu od  témat, jež všichni žijeme.

Setkaly se díky knihám Magdy Křepelkové, bývalé poštmistrové z Libuně, která se před časem vydala na dráhu knižní a mluvené tvorby, zaměřené na lidskou podporu.  Právě ona  na křtu své poslední knihy „Barevné okamžiky“  obě kreativní muzikantky propojila.  Jitka na jičínsku působila deset let a teď zase  žije na jižní Moravě odkud pochází. Vlastní hudební agenturu Arte per tutti a koncertuje  s více ansámbly rozlišných žánrů (klasická hudba, jazz, taneční představení s vlastní autorskou hudbou aj.). Petra žije na Brněnsku, vyučuje na ZUŠ Kuřim a svou autorskou hudbu hraje na různých setkáních s lidmi. Oběma muzikantkám to spolu tak ladilo, že vytvořily Duo ženy a natočily CD s názvem Dotek.

Postupně společně vytvořily speciální koncept živého vystoupení, které s úspěchem představily na velkých akcích v Brně, a které přivezou i do Jičína.

Záměrem Vypravěček je, abyste strávili příjemný večer, ze kterého si odnesete i něco víc:  pobavení,  nějaké pochopení, i  úlevná prozření.

Na pořad  „Vypravěčky aneb (ne)stíhačka dnešní doby“   3. července  ve Valdštejnské lodžii u Jičín  si můžete  vstupenky koupit předem v  Městském informačním centru v Jičíně.

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *