Od Morany přes naslouchání a ženský kruh sdílení

OLYMPUS DIGITAL CAMERA JIČÍN  – Mateřské centrum Kapička v Jičíně  připravilo na pondělí 18. března od 9 hodin Vítání  jara s vynášením Morany.  Při dopoledním programu se budou  vyrábět  Morany a připomínat staré české zvyky k přivítání jara.  Moranu  pak  čeká  obřadní  spálení  a  odplutí řekou za doprovodu říkanek.  o den později, v úterý 19. března  od 16:30  hodin se seznámíte s praktickými ukázkami polohování a manipulace s novorozenci   s  lektorkou  Janou Lachmanovou.

Ve středu  20. března  se od 16 hodin  koná pořad na téma  Čtyři uši v komunikace  aneb jak naslouchat a mluvit, tak abychom se domluvili  s  lektorkou  Andreou Karáskovou. Hlídání je zajištěno,   Přihlašujte se, prosím. 

Ve čtvrtek 21. března  od  16 hodin se dozvíte,  jaký vliv na zdraví mají  parazitální  nákazy u dětí  i dospělých.  Nakazit se parazity je pro děti velmi snadné. Odčervujeme domácí mazlíčky, kočky, psy. A co sebe a děti? Na setkání se dozvíte o možné prevenci pro děti a dospělé.  Přednáší   Vladimír Dydyk, poradce zdravé životního stylu, žák pana profesora MUDr. Tsirelnikova.

Ve čtvrtek 21. března  od 18:30 hodin  se koná   Tvořivý večer s Lenkou – Suché plstění vlny jehlou – výroba panenky, víly nebo andílka . Přihlašujte se, prosím.

Ve středu 27. března  od 16 hodin bude v MC Kapička   Předporodní příprava na kojení 
s praktickými ukázkami a nácvikem pro rodiče i budoucí rodiče s porodní asistentkou a laktační poradkyní Renatou Dudkovou.  Přihlašujte se, prosím.

Ve čtvrtek 28. března  od 18 hodin se uskuteční   Ženský kruh sdílení – Setkání  žen všech věkových kategorií.

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *