Open air nabídne latino-karibské víkendové vyžití

vikend karibik HOŘICE –  Smetanovy sady zaplní 8. a 9. srpna latinské rytmy, vůně pochoutek a nápojů z Mexika, i z Karibiku, výtvarné umění pod širým nebem. Centrem bude již osvědčená Chaloupka kultury, v její blízkosti poslouží nejmenším účastníkům dětský koutek. Pozvánkové podrobnosti předala redakci Zdenice Rudolfová:

8. – 9. 8. 2014 se ve Smetanových sadech můžete zúčastnit kulturní události s názvem „Latino – karibský víkend hudební, výtvarný i gastronomický“. Akce bude zahájena v 18:00 vernisáží výstavy obrazů Petra Stýbla. V areálu Smetanových sadů zůstane pod širým nebem po celý víkend, v případě špatného  počasí je náhradní prostor zajištěn. Na vernisáži zahraje skupina Desperados de Lucía (flamenco), přípitek a občerstvení na vernisáži v mexickém stylu. Poté DJ Liquid, velká ikona české scény zahraje nejen latino, swing, electroswing, apod. Kvalitní pokrmy v mexickém stylu pořídíte za příznivé ceny nejen v pátek, ale i po celou sobotu.

Sobota bude hlavně gastronomickým a hudebním zážitkem

Sobotní vyžití začne gastronomicky: již od 11:30 hodin nabídneme mexické speciality od šéfkuchařů restaurace oceněné Maurer Tob Grand Restaurant, pokochat se v odpoledních hodinách bude možné i u stromů poezie od Emilie Maierové a Moritze Wintera. Hudba začne hrát kolem 16:00 odpolední z rukou HSK, a to Rocksteady a Roots selekcí, poté bude celým večerem provázet DJ Babylon Rocker se speciálním latino setem. Pro úplný odpočinek bude k dispozici chill-out promítací koutek, ale i koutek pro děti. Kvalitní míchané nápoje v karibském stylu jsou samozřejmostí.

Vstupné na celý víkend je  80 Kč, v ceně je welcome drink od Havana Club (mojito nebo virgin mojito).

www.culturalreggaevibez.cz/latino
událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/527252067403368/?fref=ts

Těšíme se na Vaši návštěvu. S poděkováním  Zdenice Rudolfová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *