Orientační běžci z Jičína výborně zaběhli MČR v krátké trati

mcr_kratka_markousovice_jicin-h35-bedna Markoušovice / Jičín  –  V těžkém podkrkonošském terénu blízko obce Markoušovice (okres Trutnov) se o víkendu běželo Mistrovství České republiky v orientačním běhu na krátké trati. Jičíňákům se dařilo!  Skvělý výkon ve finále A předvedli nejmladší veteráni (H35) Ondřej Kazda (1. místo) a Michal Uhlík (2. místo). Jaroslav Havlík pak zvítězil v kategorii nejstarších veteránů (H80).

V dorosteneckých a juniorských kategoriích se lépe dařilo dívkám: Rozárka Vejražková skončila v D18 na 9. místě, Barbora Matějková ve stejné kategorii doběhla 10. Nikola Zlámalová v D20 zafinišovala na 8. místě.

I mezi veteránkami lépe bodovaly ženy: pátá místa braly ve svých kategoriích Renata Havrdová (D40), Martina Zalabová (D50), Iva Benešová (D55).