Orientačním běžcům i bikerům se na mistrovstvích republiky daří !

u-tise Ostrov u Tisé / Hradec Králové / Jičín – Orientační běžci z Jičína dvakrát obsadili TOP 10 na Mistrovství České republiky ve sprintu v Hradci Králové. Jan Mrázek skončil desátý v elitní kategorii H21, Matěj Karásek doběhl v H20 na skvělém devátém místě. Z Mistrovství České republiky na dlouhé trati v MTBO (orientačních závodech na horských kolech) si mistrovský titul odvezl Matěj Tuma (M20). V elitní kategorii žen (W21E) si pro druhé místo dojela jičínská Vendula Musilová a pro třetí také ze SJC, Markéta Drobníková.

Závod na krátké trati, který byl součástí Českého poháru, měl pro Jičín také zlatý lesk: Matěj Tuma – 1. místo v M20, Vendula Musilová – 1. místo v W21E, Markéta Drobníková – 3. místo v W21E a Vojta Stránský – 3. místo v M21E.