Policisté pátrají po totožnosti sraženého cyklisty

titulka JIČÍN  –   Jičínští dopravní policisté šetří nehodu, ke které mělo dojít v úterý 31. července po dvaadvacáté hodině na kruhovém objezdu blízko autobusového nádraží v Jičíně. Osmatřicetiletý řidič Škody Octavia jedoucí z  Jungmannovy ulice  pravděpodobně nedal přednost v jízdě neznámému cyklistovi, který jel po kruhovém objezdu  od  Riegrovy ulice.  Na místě došlo  ke  střetu s  cyklistou, který z místa nehody následně odjel ve směru do ulice 17. listopadu.  Ke zranění řidiče  nedošlo. Celková škoda na autě se  předběžně odhaduje na 25 tisíc korun. Informace ohledně případného zranění a škody na majetku nejsou u cyklisty v souvislosti s nehodou známé. Požití  alkoholu u řidiče  vyloučila dechová zkouška.

V souvislosti s šetřením a na základě zjištěných informací se policisté obracejí na veřejnost nebo na případné svědky celé události o pomoc s určením totožnosti cyklisty, kterého  zároveň vyzývají, aby kvůli vyšetřování případně sám kontaktoval dopravní policisty.

Jakékoliv informace k osobě cyklisty prosím sdělte policistům ne bezplatnou telefonní linku 158 nebo přímo na dopravní inspektorát na telefonní číslo 974 533 250

nprap. Aleš Brendl 07. 08. 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *