Program k výročí jičínské průmyslovky je už na dohled

titulka JIČÍN  –   Byli jste žáky či učiteli na jičínské průmyslovce? Pak Vás zveme k návštěvě! Pro setkání jednotlivců i celých třídních kolektivů využijte 10. a 11. září, kdy oslavy vyvrcholí. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín slaví v letošním roce 150. výročí od svého založení. Součástí oslav se stala vzpomínková výstava a expozice instalovaná v květnu a červnu tohoto roku v městě Jičíně (dále k vidění na www.150let.cz). Vzhledem k vývoji situace a aktuálním doporučením MŠMT připravujeme:

· zpřístupnění obou budov školy pro veřejnost (pátek 10. 9. od 13 do  18 hodin, sobota 11. 9. 2021 od 9h do 15h)

· prostor ve škole pro setkávání absolventů a pedagogů současných a minulých

· prohlídky tříd s expozicemi s historickým materiálem, odborným vybavením moderním i minulostí vonícím

· dílničky pro malé i větší nadšence, sportovní a pohybové hry

· původně zamýšlený školní ples se konat nebude

prumka Prosíme tímto také o pomoc veřejnost, protože pro expozice shromažďujeme fyzický školní materiál – školní a maturitní rámované fotky, tabla, šerpy, stužky, plesové pozvánky, vstupenky, třídní videa ze školních i mimoškolních akcí, třídní kroniky, třídní tiskoviny apod. Pokud byste byli ochotní takové vzpomínkové artefakty zapůjčit, kontaktujte prosím pověřenou osobu přes školní adresu: 150@spsjc.cz.

Budeme vděční za Vaši pomoc a zajímavé příspěvky.  Především se ale  budeme těšit na viděnou a nezapomenutelná osobní setkání po letech!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *