Robousy bojují v nadstavbě o celkové 5. až 8. místo

titulka ROBOUSY / Nová   Ves / Sobotka  –   Po základní části okresního přeboru, kde Robousy obsadily 4. místo, přišel čas na konfrontaci s týmy ze druhé skupiny. V prvním kole nadstavby přijela do Robous Nová Ves, která ve své skupině obsadila třetí místo a ke druhému zápasu dorazila Sobotka, která v naší skupině skončila také třetí.

9.5.2019: Robousy – Nová Ves 2:1 (1:1)

Góly Robous: Čech 1, Janek 1

V zápase Robousy prohrávají hned od první minuty 0:1, kdy obrana nesprávně vyřešila situaci a pohroma byla na světě. Nová Ves byla kombinačně lepší a vytvářela si víc šancí, které ale úspěšně řešil Kuba Stehlík. Vyrovnání přišlo z kopačky Jana Čecha, který ve 25. minutě prostřelil z úhlu gólmana hostů 1:1. Gólové situaci předcházel přímý kop Šimona Kropáčka. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a odehrávala se většinou ve středu pole. Dvě pološance vyřešil opět Kuba Stehlík a k dalším se hosté  už  nepropracovali díky výborné hře obrany Robous ve složení Dušek – Hanuš – Jína. S přibývajícím časem se Robousy tlačí víc dopředu a v 62. minutě rozhodl Michal Janek o tom, že všechny body zůstanou doma 2:1.

12.5.2019: Robousy – Sobotka 0:1 (0:1)

sobotka Sobotka, která obsadila třetí místo po základní části a jen o jeden bod jí utekly boje ve finálové skupině, byla lepším týmem a Robousy se nemůžou prosadit.  Jen zásluhou Jakuba Stehlíka v brance a nepřesnosti hostí se skóre nemění. Až ve 26. minutě to Sobotce vyšlo a jde do vedení 0:1. Robousy se do žádných slibných příležitostí nedostávají a hosté kontrolují hru. Na levé straně dělá svou rychlostí obraně hostí největší problémy Šimon Kropáček, ale k vyrovnání to nevede. Posledních 20 minut zápasu se i Robousy dostávají do šancí, ale ze závěrečného tlaku vytěžily jen břevno po střele Šimona Kropáčka. Sobotka výsledek udržela a odvezla si tři body.

Třetí zápas odehrají Robousy v úterý na hřišti Mírové.

(mč)

Zápasy nadstavby:

Robousy – Nová Ves 2:1 (1:1) Čech, Janek – Zajíc

Sobotka – Mírová 9:2 (5:2) Grunt 4, Sucharda 2, Klouček, Horčička, Borovička – Mlejnek, Vele.

Mírová – Nová Ves 2:4 (2:2) Mlejnek 2 – Zajíc 3, Hrazdíra,

Robousy – Sobotka 0:1 (0:1) Rejzek