Robousy na čelo tabulky nestačily

titulka ROBOUSY  / Libáň / Sobotka  –  Dvě vysoké prohry v posledních kolech znamenají pokles týmu Robous do středu tabulky. Žáci nestačili na první a druhý tým tabulky. Ze zápasů v Sobotce a doma s Libání si přivezli celkem 13 obdržených gólů!

14.10.2018: Sobotka – Robousy 8:1 (5:1)

Gól Robous:  Kropáček.

Sobotka potvrdila svou kvalitu a i díky poněkud tvrdší hře jasně ovládla zápas. Po poločase už nebylo co řešit. Obrana Robous neměla svůj den a skóre se postupně navyšovalo. Za stavu 6:0 se ve druhém poločase poprvé, ale taky naposledy prosadily Robousy. Z pravé strany přesně našel svou přihrávkou Jan Čech – Šímu Kropáčka a ten snížil na 6:1. Výšková převaha Sobotky slavila úspěch. Že si Robousy neodvezly desítku, můžou děkovat brankáři. Kuba Stehlík v závěru zápasu pochytal několik vyložených šancí. A tak se skóre zastavilo na 8:1 pro domácí.

21.10.2018: Robousy – Libáň 1:5 (1:2)

Gól Robous: Kazda V.

Proti Libáni se Robousům nedaří už dlouhodobě. Hosté jdou do dvougólového vedení,  při kterém nemá úplně čisté svědomí gólman Jakub Kazda. Do poločasu vykřesává naději gólem jeho bratr Vojta Kazda a snižuje na 1:2. Jenže druhé dějství vyznělo pro hosty a Robousy inkasovaly ještě třikrát.

V posledním podzimním kole okresního přeboru žáků zajíždějí Robousy na hřiště Chomutic. Bude to souboj o čtvrté místo tabulky, které teď drží Robousy o dva body právě před Chomuticemi.