Robousy předvedly dokonalý obrat

titulka ROBOUSY / Kopidlno  –  4. září začala fotbalová sezóna i pro žáky. Robousy se představily v prvním kole na hřišti Kopidlna, kde se utkaly s domácím týmem a týmem Valdic. Právě tento tým byl prvním soupeřem pro kluky z Robous. Oslabené Robousy, kterým odešlo před sezónou několik hráčů, dorazily k zápasům pouze v počtu nezbytně nutném (8). Lavička náhradníků zela prázdnotou.

Valdice – Robousy 1:6 (1:2)  Branky: 2. Kubíček Lukáš – 8. Čech Jan, 15. Kropáček Šimon, 21. Čech Jan, 22. Suchochleb Matěj, 26. Čech Jan, 29. Čech Jan.  Rozhodčí: Šnajdr Michal

Robousy inkasovaly hned v úvodu zápasu, ale postupem času přebíraly otěže zápasu. O vyrovnání se zasloužil střelou z úhlu Jan Čech a do poločasu strhl vedení na stranu Robous přesnou střelou z přímého kopu Šimon Kropáček. Gólová smršť (4 góly) v rozmezí 9 minut druhého poločasu zajistila první výhru pro Robousy. Gólově se nejvíce dařilo Janu Čechovi, který se prosadil hned 4x.

Kopidlno – Robousy 4:1 (2:0) Branky: 12. Hnízdil Lukáš, 13. Krejčík Patrik, 27. Drnec Tomáš, 33. Hnízdil Lukáš – 37. Kropáček Šimon. Rozhodčí: Šnajdr Michal

Druhý zápas se již Robousům tolik nepovedl. Za velkého vedra rychle ubývalo sil  a bez možnosti střídání to byla jen otázka času, kdy se domácí prosadí. Celých 12 minut držel naděje na výsledek výborný Kuba Stehlík, který likvidoval jednu střelu za druhou. Na vše ale ani on nestačil a po poločase Robousy prohrávají 2:0. Domácí skórují ve druhém poločase ještě 2x a za hostující Robousy kosmeticky upravuje na 4:1 Šimon Kropáček

Robousům patří  v úvodu sezóny čtvrté místo. Příští týden se představí na domácím trávníku. Soupeřem bude Železnice a Libáň.