Robousy se dotáhly na čelo fotbalové tabulky !

titulka JIČÍNĚVES   –    Nedělní  zápas v   Jičíněvsi  byl  nakonec  hra kočky s  myší. Svou sehranost z dob přípravky, kdy Robousy válcovaly jednoho soupeře za druhým, oprášilo duo Kropáček – Stehlík. První jmenovaný jezdil po pravé „lajně“ jako tryskomyš – žádný balón pro něj nebyl ztracený a Kuba Stehlík proměňoval jeho přihrávky v čtyřgólový příděl do sítě domácích. Tak nějak se zrodila zatím nejvyšší výhra Robous v probíhající sezóně. Hoši děkujeme a jen tak dál !

23.9.2018: Jičíněves – Robousy 0:7 (0:2)

Góly Robous: Stehlík 4, Čech 1, Jína 1, Janatka 1.

Kluci hned od první minuty dávali znát, kdo bude na hřišti pánem. Po přesném centru Jana Čecha z přímého kopu se prosazuje hlavou Kuba Stehlík, který opět nastoupil v poli 0:1. Tentýž hráč po chvilce nastřeluje hlavou břevno. Dalších 20 minut  hra  pokračuje  na polovině hřiště bez výraznějších šancí. Osmělili se i domácí a nastřelují tyč. Na poločasových 0:2 upravuje druhým gólem Kuba Stehlík. V závěru poločasu ještě nastřeluje tyč Jan Čech. Po změně stran se Honza Čech už prosazuje gólově 0:3. Čtvrtý gól přidává a svůj hattrick završuje bombou Kuba Stehlík 0:4. Gólové hody nekončí a z dálky se trefuje obránce Matěj Jína 0:5. Svůj čtvrtý gól přidává „bomber“ dne Kuba Stehlík po rohovém kopu Šimona Kropáčka, který se dnes postaral o většinu gólových přihrávek 0:6. Dobře pozičně si počínal ve druhém poločase Adam Valtera, který vybojoval spoustu balónů. Definitivní gólovou tečku za zápasem dává Jířa Janatka, který stál v pravou chvíli na pravém místě  –  0:7.

Za týden přivítají Robousy na svém hřišti Kopidlno.

(mč)

Další výsledky:

Libáň – Milíčeves 9:3 (4:1) Egrt 3, Vrba 2, Smetana 2, Bobek, Kouřil – Zajíček, Martínek, Svoboda

Chomutice – Kopidlno 2:2 (0:2) (PK 5:4) Voňka, Bergman – Bernard, Krejčík