Robousy stále bojují o čelo tabulky

titulka 1 Robousy / Kopidlno / Milíčeves  –   Po vysoké prohře v minulém kole 2 : 7  na  domácí půdě s Kopidlnem, která znamenala opuštění pomyslné bedny,  zajížděli žáci  Robous v neděli 7. října na hřiště Milíčevsi bojovat o další body. Kopidlno bylo v závěru září jasně lepší a zaslouženě si odvezlo všechny body, robouské obraně se nedařilo a ani gólman Jakub Kazda neměl při zákrocích čisté svědomí. Za Robousy korigoval ve druhém poločase dvakrát Kuba Stehlík.  Robousy – Kopidlno 2:7 (0:5)

7. října Miličeves – Robousy 4:6 (0:2)  Góly Robous: Stehlík 3, Kropáček 2, Čech 1

titulka  2 Papírově slabší soupeř odolával do  jedenácté minuty, kdy se prosadil Jan Čech po přihrávce Šimona Kropáčka 0:1. O devět minut později se gólově prosadil i Šíma Kropáček 0:2 a tentýž hráč nastřelil ještě do konce poločasu tyč. Třetí trefu si připsal po přestávce Kuba Stehlík 0:3. Trenér domácích udělal změnu v rozestavení a na hrot poslal vytáhlého obránce Michala Martínka. To byl pro domácí dobrý tah. Tento hráč nasázel během druhé půle hattrick a vrátil domácí do hry. Na každý jeho gól ale hosté z Robous dokázali zareagovat. Byla to nakonec divoká přestřelka. 1:3, 1:4 (Stehlík), 2:4, 2:5 (Kropáček), 3:5, 4:5. Asi nejpohlednější akce byla k vidění šest minut před koncem. Jan Čech sólem po levé straně přes polovinu hřiště, kdy přešel přes tři protihráče, přesným centrem našel na hrotu Jakuba Stehlíka a ten ukončil přestřelku 4:6.

V příštím kole Robousy jedou na trávník lídra  tabulky do  Sobotky, která má zatím jen  jednu prohru. Tu jí   v prvním kole uštědřily  právě Robousy.