Robousy urvaly pět bodů ze šesti

img_20170924_104723 KOŠŤÁLOV / Robousy  – Nádherný obrat předvedli žáci Robous ve čtvrtém kole okresního přeboru na půdě domácího Košťálova.

1. zápas: Košťálov – Robousy 3:5 (3:2)

Góly Robous: Čech 2, Kropáček 1, Popelák 1, Suchochleb 1.

Domácí jdou snadno do dvougólového vedení po chybách gólmana Stehlíka. Robousy se ale nevzdávají a kontaktní gól na 2:1 střílí Jan Čech. Domácí jdou po vlastním gólu opět do dvoubrankového vedení 3:1, ale ještě do poločasu stačí snížit Šimon Kropáček 3:2. Po změně stran srovnává Jan Čech skóre na 3:3 po rohovém kopu hlavou.Pak napravuje svá zaváhání z úvodu zápasu gólman Kuba Stehlík, když několikrát reflexivně zachraňuje Robousy před další pohromou. Poprvé v tomto utkání jdou Robousy do vedení zásluhou Denise Popeláka 3:4. Poslední gól střílí z přímého kopu kapitán Matěj Suchochleb, který vymetl všechny pavouky z šibenice. Nádherný obrat dokonán 3:5.

2. zápas: Košťálov – Sobotka 2:0 (0:0)

3. zápas: Sobotka – Robousy 1:1 (0:0) po penaltách 2:4

Gól Robous: Kropáček 1.

Fotbal ze kterého bolely oči. Skóre se měnilo až ve druhém poločase, když po chybě gólmana dostává Šimon Kropáček Robousy do vedení. Sobotka vyrovnává po rohovém kopu a v nepřehledné situaci před brankou 1:1. O výsledku musí rozhodnout penalty. Kuba Stehlík Sobotce jednu penaltu likviduje a dvě jdou mimo zařízení. Na straně Robous se prosazuje Suchochleb, Čech, Vích a gólman Stehlík. Neúspěšný byl pouze pokus Šimona Kropáčka, ale to nic nezměnilo na výhře Robous po rozstřelu 2:4.

Ve čtvrtek na státní svátek přivítají Robousy na svém hřišti lídra tabulky Novou Ves A.