Robousy v posledním kole udržely sedmou příčku

trio SOBOTKA / Robousy / Nová Ves – Robousy přijely do Sobotky bez tří hráčů základní sestavy. Kádr doplnili tři hráči přípravky. Sourozenci Kazdovi a Tadeáš Vrabec se vůbec neztratili a podali statečný výkon. Sobotka byla od začátku pod tlakem. Svou územní převahu Robousy přetavily v gól až ve 13 minutě, kdy se hlavou prosadil kapitán Matěj Suchochleb 0:1. V samém závěru poločasu střílí ze střední vzdálenosti Jan Čech a jeho střela propadla domácímu gólmanovi mezi nohama 0:2. V druhém dějství podržel dvakrát svůj tým brankář Robous Kuba Stehlík, a tak se skóre měnilo jen na straně domácích. Ve 22. minutě uzavírá na konečných 0:3 Šimon Kropáček.

1. zápas: Sobotka – Robousy 0:3 (0:2)

Góly Robous: Suchochleb, Čech, Kropáček

2. zápas: Sobotka – Nová Ves 1:4 (0:2)

3. zápas: Nová Ves – Robousy 4:0 (2:0)

Hned v první minutě Robousy inkasují 1:0. Druhý gól padl po chybě obrany 2:0. Bombu Ondry Žďárského vyráží gólman na roh. Následuje závar před brankou Nové Vsi, ale gól z toho není – konec poločasu. Robousy jsou nebezpečné pouze po rohových kopech, které zakončuje hlavou Matěj Suchochleb. Ale ani jedna jeho střela nekončí v síti. Naopak Robousy ještě dvakrát inkasují a prohrávají celkem 4:0.

Kluci z Robous dohráli sezónu na sedmém  místě, a to je po minulých ročnících úspěch. Robousy doplácí na úzký kádr, ale odhodlání do další sezóny nechybí. Následující neděli bude k vidění závěrečný turnaj o umístění.