Sprejera, který se zvěčnil v Libáni, už policisté znají

sprej-napis LIBÁŇ – Necelý měsíc pátrali kopidlenští policisté po neznámém vandalovi, který v noci na sobotu 4. února posprejoval v Libáni zadní stěnu kulturního domu. Na základě provedeného šetření policisté zjistili, kdo za tím stojí. Jedná se o dvaatřicetiletého mladíka, který si v těchto dnech vyslechl ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu poškození cizí věci, za což mu hrozí až roční vězení.

HOŘICE – V přesně nezjištěné době od středy 22. února do soboty 25. února se zloděj vloupal  do jednoho z bytových domů v Hořicích v ulici Pod Lipou, kde ze společné kolárny ukradl trekingové kolo světle modré barvy a dámské jízdní kolo 4ever Prestige oranžovo bílé barvy. Celková škoda byla vyčíslena na nejméně 15 tisíc korun. Případ šetří hořičtí policisté jako přečin krádeže. Pachatel může zůstat za mřížemi až dva roky.

HOŘICE – V noci na neděli 26. února řádil v Hořicích  vandal, který na parkoviště v Riegrově ulici poškrábal lak na třech autech:  na  Citroenu Berlingo, Fordu Focus a Hyundai i10, jejichž majitelé vyčíslili celkovou škodu na 11 tisíc korun. Pachateli, po kterém pátrají hořičtí policisté, hrozí za přečin poškození cizí věci až roční vězení.

SOBOTKA – Sobotečtí policisté pátrají po nepoctivém nálezci, který v sobotu 25. února dopoledne našel před jedním z domů v Krátké ulici dámskou peněženku, ve které se nacházely osobní doklady a peníze. Pokud si nalezenou peněženku skutečně ponechal, dopustil se tím přestupku proti majetku. Majitelka vyčíslila škodu na nejméně 3 tisíce korun.

por. Hana Klečalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *