Ulici Durychov v Turnově čeká rekonstrukce. Začne ve středu

w_dsc01497 TURNOV /  Český  ráj   –   Ve středu  29.  března začne rekonstrukce  v ulici Durychov  v Turnově,  která  omezí  hlavně místní  obyvatele.   Stavební  úpravy by měly trvat do konce  května 2023.  Dodavatelem stavby je firma COLAS CZ, a. s., celková investice  bude víc než  6,5 milionu korun  včetně DPH. Dojde k odvodnění a celkové rekonstrukci komunikace v délce  327 metrů.  Ulice Durychov  patří mezi nejprudší komunikace ve městě, je velmi úzká,  Uzavírka ulice je plánovaná od 27. března do 28. května, v pondělí 27. března dojde k předání staveniště, samotné práce začnou ve středu 29. března.  Dojde k  úplné  uzavírce,  ale dodavatel  stavby se bude snažit v maximální míře umožnit vjezd do ulice v denní době, kdy nebudou probíhat práce, tzn. do 8 hodin ráno a po 16 hodině odpoledne. V částech, kde bude pracovat technika, stavbou nebude možné projet.  Je tedy třeba počítat s tím, že ulice nebude průjezdná po celou dobu rekonstrukce. Ve fázi, kdy se uskuteční  pokládka finálních povrchů, bude ulice přechodně zcela uzavřena.

Místní obyvatelé v ulici Durychov dostanou kompletní informace o harmonogramu rekonstrukce a plánovaných omezeních přímo do schránek ještě před zahájením stavby. V případě dalších dotazů kontaktujte:

Městský úřad Turnov – investiční referentka Stanislava Syrotiuková, e-mail: s.syrotiukova@mu.turnov.cz, telefon: +420 481 366 40,

COLAS CZ, a. s. – stavbyvedoucí Martin Tichý, telefon: + 420 734 766 741

M. Jandová, mluvčí  MěÚ Turnov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *