V Poháru Českého ráje Judo se jičínští žáci neztratili

img_6531 TURNOV /  Jičín  –   Ve sportovní hale TSC Turnov se  konal  6. ročník Poháru Českého ráje Judo. Tohoto turnaje, který se uskutečňuje  formou soutěže jednotlivců, a výsledky všech tří kategorií se započítávají do výsledků družstev, se zúčastnili žáci ve věku 7 až 12 let.  Z SKP Judo Jičín z.s. se na turnaj do Turnova vydalo bojovat deset závodníků. V konkurenci 109 závodníků z 11 oddílů se dokázali prosadit a většina si z turnaje odvezla zasloužený diplom a medaili. Na  nejcennější zlatou se sice žádnému z našich závodníků nepodařilo dosáhnout, přesto si  všichni za svůj výkon zaslouží  pochvalu.

Výsledky  závodníků z SKP Judo Jičín : 

Druhé místo vybojovali:  Adéla Rančáková, Jáchym Ticháček, Miroslav Kratochvíl, Kateřina Kratochvílová, Václav Bílek, Darina Jirásková

Třetí příčku obsadili:  Kryštof Neuwirth, Vojta Ježek, Matěj Dolanský

Turnaje se ještě zúčastnil Štěpán Lánský, kterému se  ale  nepodařilo postoupit ze skupiny, ve které vyhrál dva zápasy. Skončil tak na pátém místě. V hodnocení družstev skončilo SKP Judo Jičín na čtvrtém místě.

Celkově byla soutěž velmi dobře připravená a pořadatelsky zvládnutá. Za to patří dík organizátorům této soutěže  –  TSC Judo Turnov.

Petr Košek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *