V těžkém terénu a v nepříznivém počasí získali dvě zlaté

sportovci-jicin-2017_0 Raspenava/Jičín – Anna Kochová a Jaroslav Havlík se stali letošními mistry České republiky v orientačním běhu na klasické trati (long). Běželo se v Raspenavě na mapě Skalní brána ve velmi těžkém terénu a v nepříjemném počasí. Anna Kochová (SJC) v kategorii D16 vyhrála více než polovinu mezičasů a v cíli porazila další soupeřky o více než tři minuty. Velmi dobře zaběhl také Jan Mrázek, který v elitní mužské kategorii obsadil 9. místo. Ve svých kategoriích pak byli Zlámalová 12., Zalaba 13., Zikmund 14. a ve veteránech Škorpilová 4., Benešová 7., Zalabová 8. a Uhlík 12. Nikola Zlámalová se díky svým dlouhodobým výkonům v kategorii D18 postoupila na Juniorský evropský pohár, který se koná 28.9.-1.10.2017 ve Fürstenfeldu v Rakousku. V programu jsou štafety, klasická trať a sprint.