Záhadu rozbitého okna objasnil kamerový záznam

LIBÁŇ – Kopidlenští policisté pátrali po neznámém pachateli, který v pátek 24. března v dopoledních hodinách poškodil v Libáni v Jičínské ulici zaparkované osobní auto  Škoda Fabia Combi. Na základě provedeného šetření a po zhlédnutí záznamu z městského kamerového systému zjistili, kdo za poškozením stojí. Má ho na svědomí otevřené křídlo pravých zadních dveří nákladního vozu Volkswagen Crafter. Řidič po nehodě nezastavil, pokračoval  dál. Škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun.

JIČÍN – V úterý 28. března v časných ranních hodinách se zloděj vloupal do jedné z heren ve Fügnerově ulici. V  baru sebral ze zásuvky dvě kasírtašky s několikatisícovou hotovostí, svazek klíčů a cigarety různých značek. Celková škoda byla vyčíslena na téměř 50 tisíc korun. Po pachateli, kterému za přečin krádeže hrozí až dva roky vězení, pátrají jičínští policisté.

JIČÍN – Řady nepoučitelných zákaznic rozšířila v pondělí 27. března i žena z Novopacka, kterou v odpoledních hodinách okradl v jednom ze supermarketů v Jičíně na autobusovém nádraží neznámý pachatel. Ten využil její nepozornosti a v nestřeženém okamžiku jí z kabelky, kterou měla odloženou v nákupním košíku, ukradl peněženku. Spolu s ní žena přišla o hotovost, platební karty, osobní doklady a další písemnosti. Celková škoda byla vyčíslena na nejméně 7 tisíc korun. Případ šetří jičínští policisté jako přečin krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

por. Hana Klečalová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *