Cestu k „těšení se na vánoce“ otevřelo i zdolání schodů

titl JIČÍN/ Valdická brána –  Dvoudenní „Vánoce na bráně“ v letošním prvním adventu jsou za námi. Ať žijí „Vánoce na bráně“ 2015 ! Pokud jste si letošní tradici, kterou propojuje dominanta Jičína, nenechali ujít, pak některé snímky v naší fotogalerii  pro vás  budou důvěrně známé. Optimistické dojmy z pěkné návštěvnosti, dobré vůle i souznění lidí při programu a věžních zastaveních přece jen trochu kazí fakt, že v noci ze soboty na neděli kdosi uzmul původní adventní věnec ze vstupních vrat. Navíc jakýsi mlsoun zdemoloval výzdobu věžního okna jenom proto, že  zatoužil oškubat a spořádat perníkové anděly. Jakáž pakáž…Proměna lidstva k lepšímu bude zřejmě trvat ještě hodně dlouho, proto se nenechme otrávit a užívejme si adventní čas.

(vaw)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *