Crossgolf vyvrcholil Turnajem mistrů. Jičíňáci se na bednu nedostali

golf_0 NEBESKÁ RYBNÁ  / Jičín   –  Závěrečný turnaj se odehrál na dvou místech v Orlických horách. Základní část (8 jamek) se konala v Nebeské Rybné a zde měli všichni jeden hlavní cíl: probojovat se mezi šestnáct  nejlepších a získat tak nejlepší výchozí pozici do odpoledních vyřazovacích bojů.  Pouze tento závěrečný turnaj se dohrává tzv. pavoukem, a tak mají šanci na vítězství všichni, kteří se do pavouku dostanou. Stejně jako vloni  se vyvrcholení opět konalo u Horských v Souvlasním.


Jičíňáci základní část nepodcenili a čtveřice postoupila, když nejlepší pozici získal Míra Jedlička na 3. místě. Ale to u tohoto turnaje nic neznamená, sám má zkušenost, když jedno ze svých vítězství zaznamenal z 15. místa. Přes první nervydrásající kolo už nepostoupili hned tři naši hráči, když bohužel došlo i k „bratrovražednému“ boji, v němž M. Jedlička jen se štěstím vyřadil Petra Čeřena. Do dalšího kola se nedostal ani Milan Raulím, ani Vratislav Jedlička. V souboji s panem domácím R. Horským M. Jedlička sice vedl, ale pak dvě hrubé chyby znamenaly konec nadějí na čtvrté vítězství v extralize. Totiž pouze výhra v závěrečném turnaji vedla k celkovému vítězství.
Pořadí TM: 1. R. Langr AKCE WC, 2. R. Horský a 3. T. Horský oba KEG Dobruška, 5. M. Jedlička, 12. V. Jedlička, 14. M. Raulím, 16. P. Čeřen, 19. Dan Ersepka a 25. Vlastimil Jirouš.

Celoroční snažení ovlivněno i koronavirovými úpravami dopadlo následovně:
1. Šrámek AKCE WC 100,8b, 2. M. Jedlička 95,8b, 3. Langr AKCE WC 93,6b. 10. V. Jedlička 58,1b, 11. M. Raulím 57,7b, 23. P.Čeřen , 31. Jitka Raulímová (4. žena), 33. V. Jirouš, 34. D. Ersepka a 52. Iva Jiroušová (7. žena). V klubech Jičín (355,1 b.) dotahoval, ale rozhodl závěrečný turnaj, tím skončil na 3. místě, když vyhrál KEG Dobruška s 408,1 b. a přeskočil AKCI WC 368,9 b.
(gmj)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *