Do křesla po hosty v Libáni usedne Radim Madeja

29153_madeja01 LIBÁŇ / Jičínsko  –   „Věřím,  že i po několika měsících, kdy jste se v rámci našeho hudebního festivalu nechali unést strhujícím příběhem klavíristy Novecenta, ve Vás emoce stále ještě neutichly.  Není divu. Herecký výkon ústřední postavy, kterou ztvárnil jeden z frontmanů mladoboleslavského divadelního souboru a za kterou také v r. 2015 obdržel Cenu Thálie, Radim Madeja, byl naprosto výjimečný a nezapomenutelný,“  připomíná  Pavla Čížková, ředitelka o.p.s.  Foerstrovy dny, hudební festival.

Zároveň  upozorňuje,  že po letech  znovu navázali na oblíbený cyklus Poetické podvečery s Křeslem pro hosta, do něhož tentokrát posadí  právě Radima Madeju.  Díky němu poznáte hereckou profesi z  druhé strany jeviště, kam diváci nedohlédnou, dozvíme se o tajemstvích, která skrývají herecké šatny a maskérny, o  divadle, filmu, práci v televizi, o hereckých snech, splněných i nesplněných přáních, nervozitě před premiérou . . .

Těšíme se spolu s Radimem Madejou na Vaši přítomnost, i na Vaše otázky. Ve čtvrtek 16. února  od 18.00 hodin v zasedací místnosti libáňského městského úřadu.

(pč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *