Galaktický sněm Apropa, nadčasová kosmická událost

benefice-apropo-dl-pozvanka-el JIČÍN  – Galaktický sněm společnosti Apropo Jičín se koná 13. listopadu od 16 hodin v Masarykově divadle. Jedná se o ojedinělou událost, která v Jičíně nemá obdoby, a proto si jí málokdo nechá ujít. „Pokud se člověku podaří spojit ve své mysli šest základních elementů, kterými je důvěra, respekt, svoboda, radost, spolupráce a pokora, ocitne se v naší galaxii Apropo,” říká ředitelka organizace Jitka Králová. Výroční 20. benefiční představení tak zasvětí diváky do tajů této galaxie a finálním výtěžkem podpoří zkvalitnění života lidí s postižením v jičínském regionu.

Vesmírná videopozvánka:  https://youtu.be/DTem-FlFAh8

Součástí galaxie jsou všichni, kteří mají srdce na pravém místě

Sněmu se zúčastní významné osobnosti a zástupci pěti planet galaxie Apropo. Hvězdně obsazený program přiblíží život na těchto planetách a skutečně ve velkém stylu oslaví 25. výročí galaxie Apropo. Nevadí, že nejste fanoušci galaktické astronomie, stačí, že máte srdce na pravém místě a zajímá Vás, jak se v Jičíně daří lidem s postižením a rodinám s dítětem s postižením. Toto gala shromáždění je právě o nich. A také o profesionálech, kteří poskytují sociální služby a o všech, kteří tyto služby podporují a jsou tak součástí naší velké galaxie pomoci a podpory.

Děti jsou vítány.

Benefiční odpoledne začíná ve 14.30 hod výtvarnou dílnou „Vyrob si svojí hvězdu” a otevřením benefiční obchůdku. Nakoupíte zde výrobky sociálně terapeutických dílen AJdeTo! a klientů stacionáře. Nabízené zboží n(v)esmírné hodnoty je přímo předurčeno, aby se stalo dárky, nebo obohatilo vaší podzimní (g)astronomii. Od 16.00 hod kosmickou rychlostí odstartuje benefiční představení.

Vážíme si vaší podpory.

Vstupné je dobrovolné. Výtěžek půjde na zkvalitnění života lidí s postižením v jičínském regionu. Pro ty, kteří se nemohou zúčastnit, ale chtějí se k benefici přidat, je připravena možnost daru online, www.darujme.cz/projekt/1205283 nebo přes kosmický QR kód (na stránkách společnosti).

Podpořte tuto konferenci. Přijďte oslavit 25 let nestátní organizace Apropo Jičín. Staňte se součástí tradiční, letos jubilejní dvacáté benefice ve prospěch lidí s postižením.

Bezpečnostní podmínky.

Sněm je pořádán za dodržení aktuálně platných protiepidemických opatření. Antigenní samotesty možné provést na místě.

25 let s vámi.  Apropo Jičín, o. p. s. ,  Pomáháme rodinám s dítětem s postižením a dospělým osobám s postižením žít co nejnormálnější život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *