Judista Tadeáš Čeřovský pátý na Hranickém poháru

judo_4_0 Hranice na Moravě / Jičín  –  V sobotu 7. srpna  se ve sportovní hale Naparia v Hranicích na Moravě uskutečnil Mezinárodní turnaj – Hranický pohár pro kategorie dorostu a seniorů. Na startu se představilo 238 judistů nejenom z ČR, ale i z Polska, Slovenska a Rakouska. Na hranickém tatami se po delší odmlce představil i jičínský junior Tadeáš Čeřovský, který si odbyl premiéru ve vyšší hmotnostní kategorii seniorů do 73 kg.  V loňském covidovém roce se Tadeáš zúčastnil jediné jarní soutěže, v roce 2019 zůstal krůček od medaile na M ČR juniorů i seniorů, a tak jsme byli zvědavi na jeho vystoupení po tak dlouhé pauze ve vyšší hmotnostní kategorii.

Tadeáš nezklamal a s bilancí dvou vítězství a dvou porážek obsadil solidní 5. místo. V semifinále, i v boji o bronz podlehl juniorským reprezentantům ČR z USK Praha.

Oddíl SKP JUDO Jičín,z.s. děkuje za podporu NSA, Královéhradeckému kraji a městu Jičín.