Nemusí pršet, jen když kape…

obrazek-kapka_0 Milé maminky, babičky, tatínkové, dědové,

prázdniny jsou v plném proudu a my bychom Vás rádi pozvali na další „kapičkovské“ akce. Už tento čtvrtek 8.8. pořádáme návštěvu JŠ Sedličky, kde se děti seznámí s provozem jízdárny a mohou se svézt na koni, s sebou můžete přinést nějaké pamlsky – jablíčka, mrkev, usušené pečivo. Ve  čtvrtek 14.8. je plánován autobusový výlet do Botanicus v Ostré. Další z akcí je možnost vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti za doprovodu Policie ČR. Všichni zájemci o dění v MC jsou zváni na Valnou hromadu 27.8. A jako bonus na závěr jsme pro Vás připravili další seminář automatické kresby s Lenkou Tauchmanovou.

Zároveň nepřehlédněte upoutávku na unikátní improvizované představení Kolohrátek pro děti i miminka od 4 měsíců do 6 let připravované na 5.9. – máte-li zájem, už teď si rezervujte místa!

Nechte se zlákat, pozvěte známé a kamarády, budeme moc rádi, když se připojíte!

Podrobnosti  najdete na www.mckapicka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *