Objevitelé ze ZUŠ Jičín „objektovali“ zvířata i rostliny

objekty titl JIČÍN –  Arkádové nádvoří Valdštejnského paláce v Jičíně se dnes v podvečer proměnilo ve svět fantazijních zvířat a rostlin. Vernisáž „Objevitelů“ připravila a zinscenovala Základní umělecká škola J. B. Foerstera v Jičíně. Předměty zůstanou na svých stanovištích ( v ohledu k proměnlivosti březnového počasí) několik dnů, instalace se však nejspíše ještě zopakuje na rozhraní května a června. Atmosféru netradiční vernisáže pro Dobré zprávy zachytil správce zámku Štěpán Peroutka. 
(red)

1 komentář u „Objevitelé ze ZUŠ Jičín „objektovali“ zvířata i rostliny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *