Judo: Turnaj žáků o Hořickou trubičku

dscn8414 HOŘICE  –  V hořické sportovní hale se uskutečnil  turnaj mláďat, mladších a starších žáků v judu, který pořádal oddíl SKP Judo Nový Bydžov.  Po dlouhé době závodní absence z důvodu epidemické situace se zúčastnil i náš oddíl SKP Judo Jičín, z.s. v počtu 24 mladých judistů pod vedením trenérů Romana Chynoranského, Miloslava Breta a Petra Jakeše. Pro většinu to byla první zkušenost v ostrém závodním režimu, kde si mohli poměřit své fyzické i psychické schopnosti se stejně starými vrstevníky z Královéhradeckého a Libereckého kraje a je velkým potěšením, že se v této konkurenci 224 závodníků ze 14 oddílů neztratili.

V hodnocení klubů jičínský oddíl obsadil 4. místo a v soutěži jednotlivců získal celkem 14 medailových umístění. Ve svých hmotnostních kategoriích zvítězili Josef Jakeš, Barbora Horáčková, Miroslav Kratochvíl, Natálie Rejmanová a Vojtěch Zlámal.  Druhá místa obsadili  Štěpán Jaroš, Kryštof Lánský, Evelína Lemmerová a Oliver Tichý. Bronzové medaile získali Jan Jakeš, Robin Junek, Jáchym Klimeš, Jakub Musil a Viktor Tichý.

Věříme, že pro všechny naše mladé naděje budou tyto výsledky povzbuzením do dalšího tréninku. Poděkování patří všem zúčastněným za příkladnou reprezentaci našeho klubu a dosažení pěkných výsledků. SKP JUDO Jičín, z.s. děkuje za podporu NSA, Královéhradeckému kraji, městu Jičín a firmě DEPRAG CZ a.s..

(rch)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *