Kompletní medailová sbírka nejmladších judistů z krajské soutěže

dscn9264 JIČÍN  –  Uplynulou sobotu přivítal jičínský sportovní areál nejmladší judistické naděje Královéhradeckého kraje na krajské soutěži, jejímž pořadatelem byl SKP JUDO Jičín, z.s.. V kategoriích mladších žáků U12, starších žáků U14 a mladších dorostenců U16 se na domácím tatami představilo 136 mladých judistů, mezi nimi i čtrnáct  jičíňáků. Pro kategorii U14 byla tato soutěž jednou ze  tří, ze kterých se mohou žáci kvalifikovat na Přebor ČR.

Jičínští judisté využili výhody domácího prostředí a podařilo se jim získat 14 medailí.

Ve svých kategoriích zvítězili Dominik De Ieso, Josef Varšányi (oba U12), Miroslav Kratochvíl, Evelína Lemmerová, Oldřich Tichý, Viktor Tichý, (všichni U14), Matyáš Kozák, Štěpán Lánský, Veronika Lipárová a Kryštof Neuwirth (všichni U16).

Stříbrné medaile získali Kryštof Lánský (U12), Radek Kvapil a Ema Píšková (oba U16).

Jediný bronz do početné sbírky cenných kovů přidal Matyáš Ágh (U14).

Ze zdravotních důvodů se soutěže nemohli zúčastnit Barbora Horáčková, Darina Jirásková, Natálie Rejmanová a Vojtěch Zlámal, Jan Egrt reprezentoval náš oddíl s výběrem Královéhradeckého kraje na Mezinárodním turnaji v Budapešti.

Krajská soutěž byla pro většinu zúčastněných především sbíráním zkušeností a také kvalitní přípravou před soutěžemi seriálu Českého poháru.

SKP JUDO Jičín, z.s. děkuje všem svým podporovatelům.

(ml)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *