Propadák nebo Rozpadák? Ano! Ne! To není pravda!

287268783_3248164108772800_1222633332096915100_n  JIČÍN –  Když jsme se rozhodli, že budeme dál dělat Rozpadák, úplně nám nedošlo, že to nebude tak jednoduchý jako postavit vojenskej stan nebo chýši z klacků a ubrusů. Klasicky jsme si mysleli, že se to uspořádá samo tím, že o tom budem mluvit v hospodě. Jenže jsme zjistili, že festivaly nefungují na principu „ubrousku – prostři se.“ Vsadili jsme tedy na známý princip „věř a vesmír se spojí a splní ti tvá nejtajnější přání“. Jenže zrovna byly erupce na Saturnu a s Černou Lunou se v Raku spojil vyjednavač Merkur, takže jsme byli v hajzlu.

Museli jsme tedy počkat, až se emočně náročné novoluní v Raku dostane do rovnováhy s pandimenzionální příšerou z Mogadonova mračna. Čas hrál ale proti nám. Vyložili jsme si tedy i tarotové karty a vyšla nám třikrát dvojka mečů, i když je v každém balíčku jen jedna. Což znamená, že máš těžkej problém a snažíš se ho ignorovat a předstírat, že když ho budeš ignorovat dostatečně dlouho, tak zmizí. Nezmizel.

imgp1716 Takže jsme si fakt řekli dost! Je čas jednat! Koupili jsme si tedy seberozvojový kurz, který nám poradil, že máme investovat do kryptoměn a koupit si tachyonové koule pro masírování spánků. Když jsme si ale bokem připlatili 5 milionů Kauri, dostali jsme radu nejcennější. STAČÍ – POUZE – PŘEDSTÍRAT.

Jak ale lidi přesvědčit, aby přišli na festival, který ve skutečnosti neexistuje? Dáme vám exkluzivní radu, za kterou nezaplatíte ani jednoho krasavce od Pivovaru Tambor na Rozpadáku. Sedněte si do pohodlné pozice, sepněte ruce v dlaních, zhluboka se nadechněte do břicha, uvolněte i kůži na vlasech… a začněte plakat.

Plakát! Udělejte plakát a vymyslete si nějaký random kapely!

Jo a předstírat to budem dva dny. Pátek i sobota.

(tb a pr)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *