S rodinou do Vesce za smysluplným prožitím volného času

titulka Vesec / Liberec –  Na celou neděli 22. května je připraven další ročník  „S rodinou do Vesce“. Prezentace  a zábavné  hry nabídnou dětem smysluplné trávení volného času.
V libereckém Sportovním areálu Vesec bude nachystán program jak pro nejmenší děti, tak pro „odrostlejší“. V rozlehlém areálu se představí složky Integrovaného záchranného systému Libereckého kraje: hasiči předvedou ukázku zásahu u hořícího auta či vyprošťování z auta, na místě bude vůz Horské služby  nebo služební koně Policie ČR. Svou práci představí Tým silniční bezpečnosti a BESIP.
Sportovní fanoušky potěší biketrialová exhibice Jana Sladkého a cykloworkshop pro děti. Za dobrých letových podmínek se můžete proletět vrtulníkem NISA Air.
Děti i dospělí  si mohou vyzkoušet oblíbené i nové sporty pod odborným dohledem, představí se sportovní kluby, zájmové kroužky a volnočasové aktivity. Představí se mj. sportovní klub Trampolíny Patrman. Své umění předvedou taneční skupiny Takt Liberec, MAYA, soubor historických tanců Villanella nebo taneční škola Alta Dance. Na místě bude i mnoho rukodělných dílen, soutěží pro děti, stánků se suvenýry či pestré občerstvení.
Celodenní program začíná v 10.00 hodin dopoledne. Do areálu Vesec bude zdarma jezdit autobus (speciální linka č. 111) ze stanoviště č. 2 terminálu Fügnerova. Dnem provází moderátor Lukáš Váňa  a  vstup je  zdarma!

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *