Vydařený víkend mladých judistů na Slovensku i doma

resized_img-20231021-wa0008001 LEVICE / JABLONEC NAD NISOU / Jičín  –    Uplynulou sobotu se naše mladé naděje představili na dvou frontách, na MT ve slovenských Levicích a v Jablonci nad Nisou na 3. kole Samurajské Katany.  Ve sportovní hale v Levicích se uskutečnil mezinárodní turnaj JUDO Open Levice v kategoriích U14, U16, U18 a U21. Celkem se soutěže zúčastnilo 348 mladých judistů nejenom ze Slovenska, ale i ČR, Maďarska, Polska, Rakouska a Ukrajiny.

Na levickém tatami se ve výběru královéhradeckého kraje představili i dvě jičínské naděje. V kategorii U16 do 50 kg Jan Egrt a v kategorii do 52 kg Darina Jirásková. Oba podali v průběhu soutěže kvalitní výkony a ve svých kategoriích zvítězili.

Doufejme, že na své výkony naváží na Přeboru ČR, který se uskuteční první listopadový víkend v Ostravě.

V jablonecké sportovní hale proběhlo 3. kolo Samurajské katany pro kategorie U10, U12 a U14.

Na jabloneckém tatami se v kategorii U12 představili Kryštof Lánský, Josef Varšányi a Vojta Zlámal, v kategorii U14 Evelína Lemmerová a Viktor Tichý.

Nejvíce se dařilo Vojtovi Zlámalovi, Evelíně Lemmerové a Josefu Varšányimu, kteří ve svých hmotnostních kategoriích zvítězili. Stříbrné medaile vybojovali Kryštof Lánský a Viktor Tichý.

SKP JUDO Jičín, z.s. děkuje za podporu NSA, Královéhradeckému kraji a městu Jičín.

(ml)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *