Benefice společnosti Apropo zprostředkuje příběh „Pomalých šípů“

pozvc3a1nka-benefice-apropa-2023 JIČÍN  –   Společnost  Apropo Jičín vás zve na tradiční 22.  benefiční  představení, které se koná v sobotu 4. listopadu od 16 hodin v jičínském Masarykově divadle.  Podvečerní  příběh tentokrát vychází z komiksové  podoby Rychlých  šípů od Jaroslava Foglara. S nadsázkou jsme připravili a ztvárnili příběh „Pomalých šípů“, ve kterém nebude chybět zápletka, důvtip, vtip, dobro i záškodnictví,“  vysvětluje Hana Kleistnerová, fundraiser a PR manager společnosti Apropo Jičín. 

Bude se tančit. Tanec k této společnosti  prostě patří. Zveme na parket tanečníky i netanečníky, fandy Apropa, kteří se zajímají, jak se v Jičíně daří lidem s postižením a rodinám s dítětem s postižením.

Benefiční odpoledne začíná ve 14.30 hodin výtvarnou dílnou a otevřením benefičního  obchůdku. Od 16.00 hodin vstupte do komiksového rámu benefičního představení.

Přeneste se s námi do komiksového příběhu a podpořte tak život lidí s postižením, kteří mají stejné potřeby jako všichni lidé na zemi. Buďte s námi. Staňte se součástí tradiční, letos dvacáté druhé benefice. Výtěžek letošního ročníku bude použit pro snadnější život lidí žijících s postižením.  Těšíme se na setkání.

 Apropo Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *