Pochod pro hospic Duha podpoří domácí hospicovou péči

hospic HOŘICE / Rokytnice nad Jizerou  – 11. června se uskuteční druhý Pochod pro hospic, který podpoří domácí hospicovou péči.  V Rokytnici nad Jizerou startuje od 8 do 10 hodin.  Připravené  jsou tři okruhy :   Velký okruh (19 km): Rokytnice nad Jizerou – Studenov – Ručičky – Dvoračky – Stráž

Malý okruh  (11 km ):  Rokytnice nad Jizerou – Studenov – Ručičky – Dvoračky – Huťský vodopád

Rodinný okruh (6 km):  Rokytnice nad Jizerou –  Horní Ves  (vhodné i pro rodiny s kočárky, ZTP aj.)

Trasy pochodu oproti roku 2019 doznaly jen nepatrných změn, které se týkají především místa startu. Pozitivní na těchto změnách je to, že parkoviště se bude nacházet přímo v místě startu a jeho kapacita by měla být dostačující pro všechny účastníky.

Registrace a startovní čísla účastníků neuskutečněného pochodu v roce 2020 zůstávají v platnosti a přihlášení se mohou zúčastnit letošního 2. pochodu bez nové registrace a poplatku.

Pro ty, kteří nechtějí po horách putovat sami, je na devátou hodinu  připraven SPOLEČNÝ START.

Na každý okruh vyrazí pracovníci hospice  (velký okruh: Jana Sieberová  –  zakladatelka hospice,   malý okruh: P. Pavel Rousek  –  hospicový kaplan, rodinný okruh:  zdravotní sestra Lucie Mičová  a  další)

Zveme vás  srdečně na výlet, který jistě přinese mnoho hezkých zážitků a kterým současně podpoříte službu domácí hospicové péče „pouhou“ účastí.

Pro ty z větší dálky Rokytnice nad Jizerou nabízí možnost ubytování: Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše – ubytování, lyžování, dovolená na horách

Registrace a více informací na    www.hospic-horice.cz

Za Domácí hospic Duha    Zdislava Poláková

Možnost hromadného startu na Pochodu pro hospic

Vyjádřili jste přání, aby na Pochodu pro hospic byla možnost hromadného startu  pro ty, kteří neradi putují sami. A my  to respektujeme!  Letos tak podle vlastní chuti budete moci absolvovat pochod individuálně nebo se připojit k hromadnému startu, který se uskuteční z parkoviště P4 od 9 hodin.  Společníky vám budou:

JANA A PAVEL SIEBEROVI – zakladatelé Domácího hospice Duha – na VELKÉM OKRUHU.

MONS. PAVEL ROUSEK – hospicový kaplan – na MALÉM OKRUHU

LUCIA MIČOVÁ – naše zdravotní sestřička – na RODINNÉM OKRUHU

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *