Trojnásobné jaro v Lišákově doupěti v Hořicích

vystr-6 HOŘICE  / Jičínsko  –   Lesní  školka Lišákovo doupě v Hořicích se raduje z příchodu jara a plánuje několik setkání, na které zve širokou veřejnost.  Jaro si zaslouží jarní úklid, který se uskuteční na zahradě školky v sobotu 2. dubna. „Pokud máte chuť a čas se při práci blíže seznámit s členy Lišákova týmu a přáteli školky, budeme rádi za každou ruku. Káva a svačina budou k dispozici,“ zve koordinátorka a průvodkyně Monika Crhová.

vystr-7 Už tradiční akcí Lišákova doupěte  je celosvětová oslava Dne Země.  Ten  se uskuteční  23. dubna od 11 do 17 hodin. Návštěvníci si budou moci prohlédnout a vyzkoušet zázemí školky a seznámit se s jejím chodem. Budou připravené výtvarné dílny a hry pro děti, malý eko trh a samozřejmě občerstvení, tedy tradiční bezmasý guláš, ale třeba i káva a koláče. Od 14 hodin nás pobaví představení Pinocchio divadla  Toy Machine a celý den uzavře koncert dua  BaSta. Setkání se uskuteční   na podporu školky a veškeré peníze  na ní získané budou použity na rekonstrukci jurty a tvorbu nových herních prvků.

Komu se bude ve školce líbit, je zván na zápis nových dětí do Lišákova doupěte. Koná se u příležitosti  Mezinárodního dne lesních školek 2. května od 9 do 11 hodin a od 14 do 16 hodin. Den má podtitul  „V lese jako v pohádce“  a provázet jím bude kouzelný lišák. „Jsme sice malý tým, ale máme o to víc nadšení a nápadů, jak Lišáka vylepšovat. Rádi bychom otevřeli na 4 až 5 dní v týdnu, snažíme se o certifikaci Asociací lesních mateřských škol a spoustu dalšího,“ dodává  koordinátorka a průvodkyně Monika Crhová.

Více informací na webu: https://lisakovodoupe.com/

facebooku:  https://www.facebook.com/lisakovodoupe, e-mailu: monika@lisakovodoupe.com   nebo na  telefonu: +420 608 371 201

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *