Jak chutnají zima a vánoce v Kapičce

kapicka_5 JIČÍN  –     Ve čtvrtek  12. prosince   od  16 hodin  se  od  Šárky Hajské, poradkyně   pro  zdravou výživu  dozvíte   o  Zdravém stravování  (nejen) o Vánocích.  Provede vás  workshopem plným chutí, inspirace a osvědčených stravovacích tipů. Přijďte ochutnávat a dozvídat se – určitě využijete pro sebe, ale i své děti a celou rodinu. S  Šárkou  MC Kapička spolupracuje už mnoho let, setkání s ní jsou prý milá, odborně vedená a chuťově vydatná. Od 18.30  hodin  můžete týž den při Večeru pro ženy háčkovat s  Lenkou  vánoční ozdobu nebo stromeček.

imgp9132 V pátek 13.  prosince od 10 hodin si     s  Kapičkou   užijete „Inspiraci na vánoční cukroví“. V programu Všemi smysly zalovíte v domácích receptářích a vytáhnete  na světlo světla ty nejlepší, nejrychlejší, nejchutnější a nejzdravější kousky cukroví. Některé z nich ukuchtíte přímo v Kapičce a některé můžete přinést na ochutnávku z domu.   Zkrátka, provoníte společně hernu, s dětmi něco vytvoříte, okusíte a budete mít radost z toho, jak si děti pěkně hrají…

V pátek 13. prosince od  15.30 hodin  se  v Kapičce  uskuteční  VÁNOČNÍ DÍLNA pro děti i rodiče s výrobou vlastních ozdob nebo dárečku s lektorkou Zdeňkou Brumlichovou. 

imgp8866 V neděli  15. prosince  od 15 hodin   si   užijete  ADVENTNÍ SLAVNOST pro celou rodinu s  předvánočním odpoledním zpíváním, stavěním Betlému, povídáním, rozjímáním,  tvořením a ochutnáváním cukroví protkané příjemnou atmosférou. Přijďte si poslechnout vánoční příběh, pohrát si s dětmi a odpočinout. Pokud chcete můžete přinést i pár kousků cukroví.

Ve čtvrtek 19. prosince se v MC Kapička  od 18 hodin setkají ženy všech věkových kategorií v podvečeru s názvem Ženský kruh.

Při  Povánočním skotačení  v pondělí  30. prosince je od 10 hodin  otevřena herna dětem i rodičům  nejen pro hraní, ale i tvoření a protažení těla.

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *